Tervetuloa!
Valitse kaupunki ja kategoria


Tervetuloa!
We noticed that your city has changed. Would you like to search events from your current location?

PALVELUN TARJOAA W-ZUP COMMUNICATION OY

W-ZUP COMMUNICATION OY - JYVÄSKYLÄ (HQ)

W-ZUP Communication Oy
ZUPticket
Yliopistonkatu 26 A (2 krs)
40100 JYVÄSKYLÄ


MYYNTI JA MARKKINOINTI

Pekka Surakka
CEO

+358 40 869 1889
pekka.surakka@zupticket.com

Samuel Jouttijärvi
Director, Marketing & Customer Service, and Co-founder

+358 40 736 2391
samuel.jouttijärvi@zupticket.com

Jussi Palovaara
Sales Manager, and Co-founder

 +358 40 162 4320
 jussi.palovaara@zupticket.com

Taavi Kuupponen
Sales Manager

+358 40 036 7876
taavi.kuupponen@zupticket.com

Teemu Vaarakallio
Sales, Account Manager
+358 40 749 1793
 teemu.vaarakallio@zupticket.com


TUTKIMUS JA TUOTEKEHITYS

Rauno Muilu
CTO
+358 50 313 2545
rauno.muilu@zupticket.com

Ville Kangas
+358 44 505 1100
ville.kangas@zupticket.com

Jaakko Suvanto
Advisor, eCommerce

jaakko.suvanto@zupticket.com


HALLITUS

Jukka Muilu
Chairman of the Board

+358 50 553 8504
jukka.muilu@zupticket.com

Jani Saarvo
Senior Advisor

jani.saarvo@zupticket.com

Tommi Kolehmainen
Co-founder

+358 40 088 5088
tommi.kolehmainen@zupticket.com

Jussi Palovaara
Sales Manager, and Co-founder
 +358 40 162 4320
jussi.palovaara@zupticket.com

Mika Parikka
Co-founder
mika.parikka@zupticket.com



LASKUTUSOSOITE

Sähköinen laskutus

Operaattori: Osuuspankki

Välittäjän tunnus: OKOYFIHH
Verkkolaskuosoite: FI5453830420107373

Pdf-laskut:

toimistopalvelu@talouskolmio.fi

Paperilaskut:

W-ZUP Communication OY, c/o Talouskolmio Oy
PL 8
01711 Vantaa

Laskutukseen liittyvissä asioissa palvelee:

Talouskolmio Oy
toimistopalvelu@talouskolmio.fi
p. 09 4362941